אורטיקריה


יש הרבה תופעות של אלרגיה שאנשים עלולים לסבול מהם במהלך החיים, ואחת מהתופעות הנפוצות זו אורטיקריה. למעשה מדובר על תופעה שנראית לעין בצורת פריחה על העור, והיא יכולה להיות מרוכזת הן במקום ספציפי אחד והן לעבור ממקום למקום בעור. יש סיבות רבות ביותר להתפרצותה של אורטיקריה, כי אצל אנשים מסוימים זו יכולה להיות תגובת הגוף לחשיפה למאכלים שונים, למצבים רגשיים כאלה ואחרים, לחשיפה לצמחים או לכל מיני חומרים אחרים.


כיצד מתמודדים עם אורטיקריה?


אתם רואים פריחה מגרדת על הגוף שנראית כמו אורטיקריה ולא יודעים מה לעשות? אם כך, הדבר הראשון שחשוב להבין הוא שלא תמיד צריכת אנטיהיסטמינים זו הבחירה הנכונה. אומנם זה נכון שבדרך כלל תרופות מסוג זה יכולות לעצור את הפריחה וגם להרגיע את הגירוד, אך בטווח הארוך הן עלולות להזיק לגוף, ומעבר לכך, אין ספק שזה לא יעזור למנוע את הבעיה מהשורש. הטיפול האמיתי נמצא בהומיאופתיה, שכן שיטת רפואה זו מחפשת את המקור לדברים, מנסה להבין מה קורה באמת לגוף, ולא רוצה רק להעלים את הסימפטום.


לעבור אבחון


על מנת שאפשר יהיה להציע לכם תרופות הומיאופתיות שתהייה יעילות הן עבור התמודדות עם אורטיקריה והן עבור התמודדות עם תופעות אחרות שאולי הנכם סובלים מהן, כדאי לעשות אבחון מעמיק. הומיאופת יוכל לאבחן אתכם לעומק ולהבין למה באמת זקוק הגוף שלכם ומדוע הוא מבטא את הקושי שלו בצורת אורטיקריה, ועל סמך האבחון הזה ניתן יהיה להתאים לכם תרופת הומיאופתית יעילה.